Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Říjen 2009

Hlásí se rozhlas! Rádia - Seznamování s našimi člobrdíkama

30. října 2009 v 11:58

Hlásí se rozhlas! Rádia - na téma: seznamování s našimi člobrdíkama (kdo to nepochopil, tak lidima a víckrát to opakovat nebudu!)

V tomto budete nacházet mě, a moje kámoše. V rozhlasním rádiu!

Začalo to jako vždy, kdy jdeme s Darčou (Darou Rollins) ven. Bych se tu mohla rozepisovat, ale jako koho by to bavilo kdybych napsala dlouhý článek, že. A tak jen to nejzajímavější, a hlavně to katastrofický. XD
Darči, jako ji říkáme Dara Rollins, tak taky Fetka. (mami! já chci fretku!) No... XD
Jára Berky jí říká fetka, nebo aj mě? XD Jsme tak trochu ujetý XD Byste to nepochopili :D
Ále jako takovej kočák a hlavně Leošek, že leošku? ste naši genstři XD ale to se fakt už müsím smát. :D :D :D

Tak vám ukážu jejich profili XD na lidech: berky.jara a suchosek12
Není to urážka na cti? Ne! A Mlč! XD


Umím se bránit! Můj brácha mě to jako naučit! XD Ale fakt dej mi ruku a já tě poženu k zemi! Dej mi ruku na rameno a složím tě k zemi! Skus mi dat pěstí do oblišeje - nemáš šanci!

Pár dnů přeskočím, páč se mi nechce rozepisovat a už si to do detajlů nepamatuju, určo vás bude zajímat to nejčerstvější. :D tákže:

Já a Dara jsme šly od zámku směrem po ječmínkové ulici. Jsme se tak pomalími kroky šoupali po té ulici a tak...(nebudu rozepisovat, ale byla tma). A darči napadlo, že můžeme si psat na icq a dělat hovadiny XD třeba vymýšlet písničky a ták. mě tak napadlo: "Byl jednou jeden Mravenec, hejlou hejlou" *výchlem* mělodie byla od Michaeli Paštekové - Byl jednou jeden pomaranšč :D
A tak jsme to spívaly a chlámali, šly jsme po prostředku cesty - jak zhulení fakt :D A jsme jako si "jich" nevšimli (koho asi, járu s Leoškem). Seděli na lavičce pod stromem jako kdo by si jich všiml,že?... A tak jako oni výchlem a víte jaký trapas? ale to byl faktický výchlem(teď to asi fakt někdo nepochopisl XD) No a pak si už nic nepamatuju XD (Jsou prázdniny a to mám jako vyplý mozek) XD :D

Jaj teď sem opravdu všechno zapoměla XD
Takže jsme je potkali (vtěrky jedny! XD ne sranda XD)

Víte co já sem už do tohoto článku nenapíšu až si na něco vzpomenu kdyžtak připíšu. XD Moje paměť! Nezabit ju... XD Tákže v dalším článku: Hlásí se rozhlas! Rádia - Na téma... ještě si to porozmyslím :D ;) papa
Jo, jsem si vzpoměla, že až můj tata vleze do mého pokoje tak ho raní mrtvica, tak bacha na to! XD Proč? předvčerejškem jsem tam měla uklizený(sem si musela uklidit) a teď mě tam dal brácha všechny věci (se mi maloval pokoj o velkých prázdninách a no ještě ty zbytečný věci tam zůstali) a ták mě to všechno naskládal do mího, a co? no radši tam nechďte! XD)

(nééé-é nechoď tam! opovaž se! No a nebo tam běž(hihihi XD))

Chci ještě dodat, že je s něma fakt sranda XD s Leoškem a ¨Járou...

Dneska: 30.října 2009 cca 16:30
Před Fetčiným barákem:
Jsem byla u jejího baráku jako, že de ven a ať sere na tatu a neposlouchá jeho kydy XD
no a jako jí se zabouchli dveře(vrata, a tak se nemohla dostat dom- chudáček XD)
"teď máš šanci jít ven, máš důvod" XD no jako jsme se začaly smát, jenomže Dara (Fetka) dodala "Jak stačí málo k dětské radosti" fakt výchlem :D a pak přišla blíž ke mě *takový Kája ke mě přišla a takový něco, že o nějakým klukovi že jí udělal - s brekem,* a ona "Ber to sportovně." jaj, já jsem s ní nemohla ai ona ze sebe, ale kdybyste tam byli XD hlavně te ton jak to řekla XD No...
Po dlouhém ¨*výchlemu, a opakování* jsem dodala já: *Takováý deš kopneš někoho do přicha kolenem on se svalí na zem a ty "Jé promiň, já nechtěla" pak komneš ještě jednou a řekneš "Jé promiň já fakt nechtěla, ale ber to sportovně." XD jsem asi fakt blbá co? XD Spíš my, že Fetko! XD
Dál už radši nebudu pokračovat..... XD
Srry za chyby... bylo to napsáno ve spichu. XD
No, jen sem taky chtěla vám říct s Fetkou (Darou), že DNESKA je pátek a co se děje v pátek? No Konečně je pátek a blázni mají svátek, ne?!

Fetko, škoda, že si šla pak dom a tata tě už nechtěl pustit, no co. Fetka! Mami já chci fretku! HiHiHi! :D :D :D papa, dneska už to asi stačilo, hlavně já s Fetkou, my tady padáme na zem s výchlemem... XD pá ale já to opravu myslím vážně! XD A nesmějte se mi :D
Pátek, blázni slaví svátek! Nazdraví XD (cink, cink, cink - kde je Fetka?) Bože moje kočka donesla fretku!)
No jak se to říká: My ovlku a vlk za humny... XD
srry za chyby :D

Dinosaury dorazily jedovaté sinice a ne jen asteroid, tvrdí vědci

25. října 2009 v 7:30

Dinosaury dorazily jedovaté sinice a ne jen asteroid, tvrdí vědci

Nikoli obrovský asteroid, ale docela nepatrné, ovšem hodně jedovaté sinice dorazily dinosaury po téměř 160 miliónech let jejich existence na Zemi. Tvrdí to podle serveru Telegraph.co.uk alespoň američtí geologové a toxikologové na základě analýz vzorků ve vrstvách uložených před desítkami miliónů let po celém světě.
Dinosauři náhle vyhynuli před 65 milióny let poté, co 160 miliónů let dominovali pozemské fauně.Včera 22:07
Jakkoli byl dopad asteroidu před 65 milióny let ničivý, nezpůsobil podle nové studie úplné okamžité vyhlazení dinosaurů a dalších druhů. Nestačil možná ani v kombinaci s následnými tsunami a zvýšenou sopečnou činností a klimatickými změnami. Odhaduje se, že zahynout mohlo 50 procent živočichů a rostlin. O přeživší dinosaury se podle geologa Jamese Castlea a toxikologa Johna Rogerse z Clemson University postaraly smrtelně jedovaté sinice.
Vědci strávili dva roky analýzou fosilních vzorků. Zjistili že sinice, produkující jed a spotřebovávající kyslík, se vyskytovaly v takovém množství, že byly schopné vyhubit značné množství živočichů a rostlin v oceánu i na pevnině.
Možná trochu módně oba vědci v článku pro časopis Environmental Geosciences upozorňují na obdobný zvýšený výskyt jedovatých sinic v některých oblastech na zemi, který je dáván do souvislosti s globálním oteplováním. "Fosilní stopy dokazují, že vyhynutí dinosaurů na konci křídy probíhalo jako následek proměn životního prostředí a nešlo o výlučný následek katastrofické události (dopad asteroidu)," řekl Castle.
Rodgers pak zdůraznil, že v současnosti přibývá výskyt jedovatých sinic. Zvyšuje se podle něj jejich množství i geografické rozšíření. Sinice způsobují lidem vyrážku, či onemocnění pokud se dostanou do zažívacího traktu. Při jejich rostoucím množství spotřebovávají kyslík ve vodě, což vede k udušení ryb. Produkované toxiny mohou následně zahubit i zvířata a ptáky.

Vědci stojí před záhadou. Objevili velmi podivné galaxie

21. října 2009 v 16:09

Vědci stojí před záhadou. Objevili velmi podivné galaxie


Mléčná dráha
Vědci se domnívají, že i Mléčná dráha mohla vzniknout z velmi malých galaxií. Jak k tomu došlo, ale nevědí.
Foto: Oficiální zdroj


07.08. 00:22 | Aktualizováno 07.08. 06:23 | tn.cz / adr
Vědci se díky Hubbleovu teleskopu podívali o 11 miliard let zpět. V ranném vesmíru nalezli hyperaktivní galaxie, které jsou však podivně malé.


Ve velmi vzdálených galaxiích z počátku vesmíru, z nichž světlo putovalo k Zemi asi 11 miliard let, změřili vědci rychlost pohybu hvězd. Zjistili přitom neočekávanou skutečnost - totiž, že se tyto objekty pohybují rychlostí 1,6 milionů kilometrů v hodině, tedy dvakrát rychleji než naše Slunce v Mléčné dráze.

Rychle se pohybující hvězdy vzbudily nové otázky ohledně toho, jak se tyto rozměrově velmi malé galaxie s plochou zlomku Mléčné dráhy mohly postupem času rozvinout do "klasických" rozlehlých galaxií. Ty pozorujeme v blízkém okolním vesmíru, který je starý předpokládaných 13,7 miliard let.
Galaxie
Srovnání velikosti Mléčné dráhy a velmi staré superkompaktní galaxie 1255-0, ze které se pravděpodobně v následujících deseti miliardách let stal objekt velikostně podobný Mléčné dráze.
Foto: NASA

Mezinárodní tým astronomů změřil rychlost hvězd díky Hubbleovu teleskopu a osmimetrovému dalekohledu Gemini South, který je umístěn v Chile.
"Data z Hubbleova přístroje, která byla pořízena v roce 2007, potvrdila, že ony vzdálené galaxie jsou skutečně velmi malé. Teleskop Gemini nám poté dovolil zachytit dostatek světla k tomu, abychom určili pohyb a změili rychlost vzdálených hvězd technikou ne nepodobnou té, již používá policie k měření rychlosti projíždějících automobilů," dodal Dokkum.

Vědci při výzkumu sledovali světlo z galaxie 1255-0, která je tak daleko, že světlo, které k nám dnes vysílá, pochází z doby 3 miliard let po Velkém třesku.

Záhady na denním pořádku


Astronomové dnes neumí vysvětlit, jak mohly vzniknout tak masivní a přitom kompaktní hyperaktivní galaxie. Nemohou je nalézt ani v současném vesmíru. "Jednou z možností je, že se díváme na cetrum opravdu obrovské galaxie," vysvětluje si záhadu Marijn Franx z Leidenské univerzity v Holandsku.

Odborníci očekávají, že nové světlo vrhne na celou záhadu nové zařízení Wide Filed Camera 3, které bylo nedávno instalováno na Hubbleův teleskop. "Předchůdci těchto extrémních galaxií by měly mít zajímavé vlastnosti. Pravděpodobně se zformovaly jako shluk hvězd v blízkosti černé díry v relativně krátkém čase," nabízí jiné vysvětlení hyperaktivních galaxií Dokkum.

Výzkum potvrdil domněnku vědců, že velmi staré galaxie z počátku vesmíru byly kompaktní, a přesto je jejich hvězdná hmota srovnatelná s těmi největšími, které pozorujeme v naší blízkosti dnes.

Jedenáct miliard světelných let vzdálená galaxie 1255-0 totiž obsahuje hmoty tolik jako pětkrát větší uskupení, která nalézáme v současném vesmíru poblíž Mléčné dráhy.

Nad Moskvou se objevil obrovský tajemný prstenec

17. října 2009 v 19:38

Nad Moskvou se objevil obrovský tajemný prstenec


Nad Moskvou se minulý týden objevil zářící prstenec. Připomínal scénu z katastrofického hollywoodského filmu Den nezávislosti.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Záhadný prstenec nad Moskvou - UFO nebo optický jev?

úterý 13. října 2009, 18:22 - Moskva

Zatímco lidé spekulovali, zda nad západní částí města viděli UFO anebo boží znamení, podle odborníků se jednalo o ryze přírodní úkaz.
Mluvčí moskevského meteorologického střediska řekl britskému deníku The Daily Mail, že šlo o optický efekt vyvolaný přechodem několika front. "Nad Moskvou v uplynulých dnech prošlo několik front, pronikl sem také arktický vzduch a ze západu svítilo slunce - to je příčina tohoto jevu," uvedl.
Argument ochránců přírody, že vytvoření tajemného prstence způsobilo znečištění, mluvčí odmítl. "Smog by mohl působit v dlouhodobě klidném počasí, nad Moskvou však v poslední době panoval silný vítr," řekl.


4.Díl - Zděšení

17. října 2009 v 12:59 Passed as a dream


"Kdo šel jako poslední?" zeptal se učitel
Fujiwara.
"Shikon!" vykřikla jemným hláskem Nikara.
"Dobrá, jak chceš Shikone!" podíval se směrem k němu.
"A co má být?" zdělal si z obličeje vlasy.
"Tak ty se ještě ptáš? Zavřel si Karu a Kao v chodbách."
"Tož, vždycky říkáte ať poslední zavírá."
"Ale tentokrát jsem neřekl, ať zavřeš!"
"Sorry."
"Teď nemluvíme cizím jazykem. A mě se neomlouvej. Omluv se jím!"

Shikon otevřel dveře a rázem vyprskl smíchy. Kao stála jako socha, měla ruce jako kdyby chtěla do něčeho bušit. Kara zase otevřenou pusu do kořán. Jak to všichni přes sebe viděli, vyprskli úplně.
"Tohle není směšný!" utišoval je učitel.
"Tohle že není směšný, tak se podivte!" zařval jeden kluk vedle Shikona.
Otočil se. Vypleštil na Kao a Karu oči! V tom se začal taky smát.

Odpoledne. Po škole.
"Hele holky, já jsem úplně zapomněla, že jedeme dneska k babičce. Takže ta naše schůzka nebude. A ten sen je stejnak o ničem." mávla nad tím rukou Kara.
"Um. To neva." řekla Tasuku.
"A kdy přijedete od babičky?" zeptala se Kao
"Já nevím, asi zítra. Budeme tam spát." Zamyslela se. 'Že by byl Shikon aurista?' zeptala se sama sobě.
"Héj, Karo! Seš tady?" Zeptala se Naomi. Protože Kara byla němá a nevnímala.
"Umm" ¨probudila se. "Co chceš?!"
"Eh?!" odskočila od ní. "N-N-ic."
Začalo ticho. Došly ke křižovatce, kde se vždycky odpojují. Dneska nepropadlo ani jediný slůvko a ani ahoj. Bylo to divný. Každá ponořená sama do sebe. Kara teď šla jen s Naomi.
Naomi chtěla něco říct, ale spolkla to.
"Chceš mi něco říct?" zeptala se potichu Kara.
Naomi se na ní pomalu podívala. "N-ne co bych měla říkat?" vrátily se obě opět do zamyšlení. Bydlely hnedka vedle sebe. Takže se rozdělily, Naomi zahla jako první. Naráz vyšlapaly šest schodů a vytáhly z batohu klíče. Odemkly a vešly dovnitř. Naposled šel jen slyšet zabouchnutí dveří.

"Počkej, nehrň se tak. Půjdeš do obchodu koupit máslo." zavolala na ní Kařina mamka.
"Um…" zhnuseným pohledem šla po schodech nahoru. Po chvilce šchramošení sešla dolů. "Dáš mi peníze?" zeptala se.
"J-jo a-a…." vzdychla.
"Dobře, rozumím." začala se smát.
"Konečně se nám tu někdo zasmál." podívala se na ni mamka jako šťastný člověk. Prostě se to nedá popsat. "Tak běž, tady máš třicet korun a něco si ještě kup."
"Dík." A vyšla z domu. Jak tak šla a byla celá radostná, někdo na ní ze zadu zavolal. "Héj! Cágec."
"Eh?" zastavila se.
"Tož, jak je ne?!" zeptal se.
"Um?-" Otočila se….byl to v plné kráse Shikon! Naštvaně se otočila zpátky a šla rychlejším krokem kam měla namířeno.
"Počkej!"
"A na co! S tebou nemám řeč." pospíchala.
"Na co asi. Na mě!" doběhl ji.
"rrrrr…." naštvaně odvrátila hlavu. "Říkala jsem že s tebou nemám řeč!"
"Ale já jo, protože-"
"Co!"
"To bys nepochopila."
"A co když jo!"
"Nepochopila bys to."
"Rrrrr!"
"No tak jo! Když nedáš pokoj-"
"Hm.." vítězně se pousmála.
"Ale je v tom háček."
"Jakej?"
"Je to trošku složitý….zdál se ti kolikátý sen, ale bacha, ten kdy ses probudila s něčím opravdovým."
"Například tohle?" A vyhrnula si tričko, kde měla pět malých modřinek. "A to není všechno, ještě jsem vstala a byla jsem celá od bláta."
"Takže se ti zatím zdáli dva sny." zapřemýšlel se.
"A co je na tom?!"
"Abych ti to mohl říct, musí se ti zdát šestý sen abys byla připravená na sedmý."
"Co?" podívala se ne něho nechápavě.


Objev obřího prstence u Saturnu. Budou poblíž i lidé?

16. října 2009 v 15:48

Objev obřího prstence u Saturnu. Budou poblíž i lidé?


Prstenec kolem Saturnu
Prstenec kolem SaturnuZatím největší a zároveň nikdy nepozorovaný prstenec kolem planety Saturn objevili počátkem října astronomové z NASA.


Úkaz nalezli vědci díky objektivu Spitzerova vesmírného teleskopu. Prstenec se nachází na nejvzdálenějším okraji Saturnova systému a jeho orbita je odkloněná o 27 stupňů od roviny hlavního prstence Saturnu.

Nevšední přírodní jev tvoří řídká směsice ledových a prachových částic.
Saturnův největší prstenec
Saturnův největší prstenec v porovnání s velikostí samotné planety.
Foto: NASA

Podle mluvčí laboratoře NASA Whitney Clavinové je prstenec velmi rozptýlený a neodráží příliš mnoho viditelného světla. I tak jej ale infračervený Spitzerův teleskop byl schopný zaznamenat. Ačkoli prach v prstenci je velmi chladný - 193 stupňů pod nulou - září tepelnou radiací.

Hlavní část prstence začíná ve vzdálenosti asi 5,95 milionu kilometrů od planety a rozprostírá se do vzdálenosti 11,9 milionu kilometrů.

Člověk by přežil poblíž Saturnu

Se Saturnem se pojí i další zpráva. Vědci uvedli, že mají nový systém, na jehož základě prý lze vypočítat nejobyvatelnější vesmírné těleso. Podle něj by se člověku ve sluneční soustavě mimo Zemi nejlépe žilo na Saturnově měsíci Enceladu - ale jen v jeho podzemí.

Enceladus
Pod povrchem Encelada by údajně mohl žít člověk.
Foto: NASA

Mars, považovaný za nejpřirozenější náhradní planetu pro pozemšťany, vyšel z těchto měření podle serveru Spiegel Online až jako třetí.

Experti okolo Abela Mendeze z Portorické univerzity brali v potaz různé faktory ovlivňující pohostinnost kosmických objektů: teplotu, složení atmosféry, klima a vlhkost. Hlavní důraz přitom kladli na teplotu a vlhkost, protože obě lze podobně jako na Zemi nejsnáze změřit.

Jako základní činitel jim vyšla takzvaná standardní primární obyvatelnost (SPH), přičemž podle nich platí, čím vyšší SPH, tím lepší podmínky pro život. Země dosáhla hodnoty 0,7.

Vědci se ale nevěnovali jen zkoumání obyvatelnosti cizích těles, nýbrž se zaměřili i na vlastní "modrou planetu". Zde zjistili, že nejlepší podmínky pro život na ní panovaly v období křídy před 65 až 100 miliony lety, kdy Zemi vládli dinosauři. Tehdejší SPH dosáhlo hodnoty 0,9.

Moje!


Má zajímvost: Proč vědci zkoumají jiné planety, a snaží se vyhledat nějaké podmínky pro život? Proč? Mě se zdá, že Země podle mého názoru náš "nátlak" a jak s ní zarábíme, brzo nevydrží... A my zahyneme.
Upozornění: třiďte odpad, nezahazujte odpatky a vyhazujte nejlépe do koše či kam se třídí tyto odpatky... Ujišťuji vás, že Země vám to oplatí, jak se říká -třikrát se ti ot vrátí i s "úrokama".
Další zajímavost: Kdysi tu byli Dinosauři a další ještěři. Na Zem spadl prý velký meteorid. nebo se střetl s poloviční planetou než je Země - už si to moc nepamatuju)(bylo v televizi na ČT1) - lidé říkají že planetu padali meteoridy, pro mě je to minimální vysvětlení. Po několika miliardy či tisíce let se Země zotavila, a pak za několik X let tu byl život.
Co stoho vyplívá:

My neohrožujeme Zemi, ohrožujeme sami sebe!


1. kouzelná formule pro lásku

11. října 2009 v 18:34
Bude :D


1. kouzelná formule pro štěstí

11. října 2009 v 18:30
Má bohyně x,
Vyslyš mou prosbu,
Volám tě v tuto dobu.
Nechť ať ve mně vzroste štěstí,
Provází mě celý život,
Stane se v mém srdci přikován.
Ať se stane s mé prosby kouzlo.


Kouzelná formule

11. října 2009 v 18:25
Tady budu dávat mé vlastně vymyšlené fomule. Prosím nekopírujte, když tak zdroj.

Pro lásku


3.Díl - TRAPKY

7. října 2009 v 10:35 Passed as a dream


… Byla celá špinavá od hlíny. Radši vstala a šla se podívat do ložnice, jestli maminka klidně spí. Byla v klidu. Šla do koupelky, vysvléct ze sebe špinavé oblečení a vlezla do sprchy.

Ve škole
"Konečně pátek, už jsem se nemohla dočkat." skuhrala Kao
"Jo, já bych se nejrači vybodla na školu a cestovala." povyskočila si jejich nová kamarádka, která se právě přistěhovala. Jmenuje se Naomi.
"Ale Naomi ty už si přece cestovala." pousmála se Tasuku
"Tasuku to není směšný, ale co ty Karo. Co je ti dneska jsi nějaká špatná."
"Ale nic, jen se mi zdál další zlej sen-"
"A jakej? O čem byl?" nastavovala ucho Kao.
"Určo romatickej…" udělala na ni úsměšek Naomi.
"No jasně, ty seš blbá, když je přece smutná!" a dala Tasuku Naomi pohlavek.
"Tak ji už nechte mluvit!" zařvala Kao, ale ne moc nahlas.
"Hm. No jo…" řekly.
"To je na moc dlouhý vyprávění." řekla Kara.
"Ale není"
"Tak víte co odpoledne, po škole si dáme sraz u tebe a povíš nám ho." navrhla Kao.
"No tak jo, když nedáte pokoj." udělala oči v sloup. "Třeba všichni u kašny ve tři hodiny, to by šlo ne?"
Všichni přikývly a šly ze šatny do třídy. Když byli na místě, zazvonilo a přišla učitelka Aizawa. Postavila se před ně všechny. "Dobré ráno." pozdravila.
"Dobré ráno, paní učitelko." všichni se posadili.
"Kara, Naomi, Tasuku, Kao a Nikara, půjdou ke mně.Hned!!"
"A co jsme udělali?" zeptala se Kara
"Přišli jste pozdě!"
"Ježiši! To je toho." a šla debilně za učitelkou i s ostatnímy.
"Za tuhle tu drzost bych ti mohla dát poznámku!"
"Hm."
"Já nemám tolik nervů! Běž si sednout!" zařvala na ni. "A vy taky."

O přestávce:
Tasuku: "To je voprus." sedla si na lavici "Taky nechápu, proč jí to tolik vadí, tak jsme se opozdili, no."

Kara: "Jednoduše říct, že je trapka."

Kao: "V klidu, Karo." sedla si k ní, "Ona za to nemůže, že je trapka."

"Slezte z těch lavic!" Zařval na ně školník. Zatvářil se na ne ošklivým pohledem a odešel.

Kara: "Jejdalá." udělala za jeho zády pošklebek. V tom zazvonilo na další hodinu.

Z Angličtiny mají učitele Fujiwara.

Přecházejí učebnu. Kara s Kaou se odpojí a jdou na záchod. Jinak ostatní jdou dál.
Jeden z žáku zavře dveře, kde se rozděluje jedna chodba na dvě. Rozdělovačka.

Kara a Kao jdou pomalu ze záchodu, aby nemusely tvrdnout tak dlouho ve třídě a povídají si.
Spolužáci už jsou v učebně angličtiny. Najednou se zastavily v chodbě před zavřenými dveřmi.
"A doprdele!" vykřikla Kao.
Kara: "Co budeme dělat?"

"No to teda nevím!"

"Nikde není žádná chodba a ani blbá díra, kterou by jsme se dostaly na druhou stranu."

"A učitel nikde a ani školník."
"Hm, to teda bude prdel." opřela se o zeď Kara. "Představ si, jak nás budou hledat " zasmála se.
"To teda jo." Začaly se řehtat, až nemohly dýchat a bolelo je břicho.
"Ale nakonec nemusíme poslouchat to debilní- ehm…. Nevím."
"He? Dobrý no. Já bych řekla, že ten kdo zavřel byl Shikon. Bych ho nejraději uškrtila!"
"Chtělo by to nakopnout-"
"No jo." zamyslela se Kara.
"C-Co?"
"No, chtělo by to nakopnout!"
"To jsem řekla?"
"Jo."
"T-T-O jsem nemyslela vážně." Zakoktala Kao.
"Já vím."
"A-?"
"Ty víš co chci udělat."
"Karo? To nemyslíš vážně, že ne!?"
"Ale jo…"
"Ježíšmarjaaaa!!!" začala panikařit.
"Netrapči! Vypadáš jak ubožák!" řekla Kara a vypadala podle Kao… jako normální člověk.
Zastavila se. "Zopakuj to!"
"Ubožačko! To myslíš?"
"Jo!" přikývla naštvaně. "Jsme jenom ubožačky, který nic nedělají!"
"Mluv za sebe!"
"Hm. Sorry, no, tak ubožačka."
"To je lepší."
Najednou zhasla všechna světla a protože to byla chodba bez oken, ocitly se v naprosté tmě.
"Áááá! Co to je?!" začala Kao ječet.
"To já nevím, hlavně klid. Když zachováme klid, všechno bude v pořádku." začala ji Kara uklidňovat.
"Klid? Kdo si myslíš, že jsem? Jestli to ještě nevíš, tak mám panickou hrůzu z uzavřených prostorů a to nemluvím o strachu ze tmy!!!"
"V- vážně?"
"Jo! Jo! A myslím, že už se mě začíná zmocňovat panika!"
"Na to si přišla teda brzo." řekla si pro sebe. "Hele, přestaň skučet a chovej se jako člověk."
"Já nejsem člověk, já jsem trapka!"
"To je hezký, že si to přiznala ale... to naši situaci teď nevyřeší!"
"Přestaň hysterčit!" zaječela Kao
"Já nehysterčím!" zakokrhala Kara
"Ale jo!"
"Ale ne!"
"Ale jo! Teď se chováš jako TRAPKA!"
"C-Co si to řekla! Já-" zvážní Kara.
"Seš trapka."
"Jo jsem. My obě."
Zničeho nic se rozsvítí znovu světla. Kara nevěřícně zamrká na svou kamarádku, která je namačkaná v rohu. "Co tam děláš?"
Kao se křečovitě odlepí od stěny. "Říkala jsem ti, že mám strach ze tmy."
"Ale taky jsi mi říkala že máš strach z uzavřených prostorů a mačkáš se v koutě. To si trochu protiřečí."
"Hele, přestaň mě řešit a radši mi pomoz."
"Ty máš nějaký nápad jak se odtud dostat?"
Kao se na ni usmála a začala bouchat do dveří. "Pomóc! Pusťte nás ven!"
Kara se hned přidá. "Haló!"TELEPATIE - Telepatický přenos myšlenek VĚTY

7. října 2009 v 10:13

Telepatický přenos myšlenek - věty

Minule jste se dozvěděli, jak se myšlenkami přenášejí obrazy. Tentokrát se naučíte odesílat a přijímat věty. ! POZOR !, rozhodně nedoporučuji zkoušet to, pokud ještě dokonale neumíte ty obrazy. Abyste věděli - ona ta schopnost ani nemusí být stoprocentní, ale aspoň základ byste umět měli. Až ji budete ovládat, pak teprve přistupte k tomuto. Dík.

TELEPATIE - Telepatický přenos myšlenek OBRAZY

7. října 2009 v 10:02

Telepatický přenos myšlenek - obrazy

Pro základ si nutně musíš najít alespoň jednoho člověka, který se chce také naučit přenášet myšlenky. Může vás ovšem být i víc. Nedoporučovala bych však větší počet než 15 lidí. Zvolte si mezi sebou jednoho přijimatele. Zbytek budou odesilatelé. Někdo uvádí i toho, co upřesňuje obraz přijimatele... ale k tomu až později. Jo a ještě něco - tohle (ty základy) znám díky časopisu Cosmogirl!, takže to rozhodně neberte tak, že to kopíruju, ale jen chci umožnit i ostatním tohleto, protože ne všem se tento článek dostal do ruky. Navíc si tady dost věcí pozměňuju a celé to píšu jen a jen podle sebe, pouze základ umím, jak už jsem psala, z Cosmogirl. Takže postup: (pokud už máte rozdělené funkce)

Telepatie - O co jde?

7. října 2009 v 9:50

Telepatie

Výraz telepatie je odvozen z řeckého slova tele (vzdálené) a pathe (cítění). Tento termín byl poprvé použit francouzským badatelem Fredrickem W. H. Myersem, zakladatelem SPR (společnosti pro psychický výzkum). Počátky zájmů o tento jev můžeme hledat v "mesmerismu" (Franz Mesmer), kde se říká, že telepatie spadá mezi největší fenomény, pozorované u zmagnetizovaných subjektů, kteří četli myšlenky přenášené nikoliv slovy, ale pouhou myslí.

Telepatie (Příjem myšlenekú)
Co to je?

Čtení myšlenek neboli telepatie je schopnost, která umožnuje jeho držiteli zjistit na co jiný člověk myslí, aniž by mu to bylo nějak smyslově sděleno. Telepatii rozlišujeme slabou a silnou. Zatímco slabá telepatie je schopnosti číst myšlenky známým či blízkým osobám, silná telepatie umožnuje číst myšlenky prakticky komukoliv.

Telepatie (Vnuknutí myšlenek)
Co to je?

Vnuknutí myšlenek je schopnost někomu, kdo neumí číst myšlenky vnuknout své vlastní myšlenky. Vnuknutí myšlenek je alternativní vysvětlení čtení myšlenek. Zatímco u čtení myšlenek schopnost prokazuje ten, kdo myšlenky čte (přijímá), u vnuknutí myšlenek schopnost prokazuje ten, kdo myšlenky vědomě vysílá.

rozcestník - telepatie

7. října 2009 v 9:47


Telepatický přenos myšlenek

Levitace

7. října 2009 v 8:57
Jen tak jsem si prouzdala po internetě o magii a ták
a narazila jsem na stránku kde je všechno možný o "kinezi" např.

Parapsychické schopnosti:

Telekineze
Pyrokineze
Telepatie
Levitace
Aerikineze
Lumokineze
Chronokineze
Elektrokineze
Geokineze
A pak další:
Teleportace - zatím jenom atomy a ták.
Imaginace
Energie
Astrální cestování
Sny
Ld - Lucidní snění
Á ták dále na té stránce najdete, ale mě nejvíc zaujalo Levitace.
Jestli někdo neví co to je? Tak tady máte něco o ní: O co tu jde?

Levitovat můžeme se svým vlastním tělom nebo s různýmy předměty. Z fyzikálního hlediska není levitace nic jiného, než popření zemské přitažlivosti - gravitace. Zrušením gravitace se zabývá řada vědeckých institucí, protože je to problém, který by mohl velmi významně ovlivnit dopravu, zejména leteckou, meziplanetární lety a má také vojenský význam. Občas se objevují zprávy o výsledcích některých experimentů, nakonec se však vždy ukáže, že se gravitace kompenzuje jiným jevem, nejčastěji silným magnetickým polem působícím ve směru od středu Země. Neúspěšnost pokusů o zrušení nebo oslabení gravitace je dána tím, že současná věda podstatu gravitace nezná. Hypotézy vysvětlující gravitaci na základě teorie relativity jsou tak složité, že je to již mimo rámce neodborné literatury. Někteří cestovatelé uvádějí, že mnozí tibetští mniši ovládají techniku, která jim umožňuje při náležitém soustředění vznést se několik centimetrů nad zem. Ne jinak je to u bojovníků zvaných nindžové. Prý dokáží létat vzduchem. Jde prý hlavně o sugesci a o tělesné schopnosti získané po staletí vypracovávaným systémem tréninku, který umožňuje vykonávat dlouhé a vysoké skoky. Je to však pravda???

Pár videí: Tady*

Novinky

7. října 2009 v 8:39 | Daja

^:_:^