Lidé se mění, ale kořen zůstává.

TELEPATIE - Telepatický přenos myšlenek OBRAZY

7. října 2009 v 10:02

Telepatický přenos myšlenek - obrazy

Pro základ si nutně musíš najít alespoň jednoho člověka, který se chce také naučit přenášet myšlenky. Může vás ovšem být i víc. Nedoporučovala bych však větší počet než 15 lidí. Zvolte si mezi sebou jednoho přijimatele. Zbytek budou odesilatelé. Někdo uvádí i toho, co upřesňuje obraz přijimatele... ale k tomu až později. Jo a ještě něco - tohle (ty základy) znám díky časopisu Cosmogirl!, takže to rozhodně neberte tak, že to kopíruju, ale jen chci umožnit i ostatním tohleto, protože ne všem se tento článek dostal do ruky. Navíc si tady dost věcí pozměňuju a celé to píšu jen a jen podle sebe, pouze základ umím, jak už jsem psala, z Cosmogirl. Takže postup: (pokud už máte rozdělené funkce)


1.) Utvořte kruh a chyťte se za malíčky. Zavřete oči a ze všech sil zatněte spánky. ODESILATELÉ - předem se dohodnou, jaký obraz přijimateli ,,odešlou". Mělo by to být něco jednoduchého, primitivního. Jako třeba sluníčko:-). Až usednete, zavřete oči a zatnete spánky, budete se všichni V DUCHU snažit upřesnit přijimateli onen obraz. Takže u sluníčka např. ,Je to žluté a kulaté. Hřeje to. Svítí to. Má to paprsky. Je to sluníčko´. A tak pořád dokola. Až se přijimatel rozhodne ukončit ,,1. kolo", klidně se pusťte. Přijimatel vám nyní řekne, co viděl. Pokud se to hoooodně podobá, můžete mu prozradit, co to bylo, pokud ne, po menší přestávce pokračujte dál. A práce PŘIJIMATELE?Tak ten se bude - při těch zavřených očích a zatnutých spáncích - snažit jakoby se ,,dívat" (se zavřenýma očima) přímo ,,do středu nosu". Nesnaž se vidět nic konkrétního. Například já jsem se děsně moc snažila něco vidět. Nic jsem neviděla. Pak jsem trochu polevila - a viděla jsem to! No a prostě budou se ti před očima vyjevovat a zas ztrácet různé obrazce. A ty jim jenom musíš dát podobu a tvar, to, co ti připomínají. Něco v nich prostě uvidíš. Důležité je to, aby sis je zapamatoval/a.

2.) Těžší obdoba čísla 1.) ... Až budete potrénovaní a - pozor, tohle zkoušejte až tak po pár dnech - prostřídáte se v roli přijimatele všichni, zkuste se rozmístit po celé místnosti. Postup bude jinak úplně stejný. Takže klidně seďte, a snažte se:-)

3.) Mnohem těžší obdoba čísla 1.) i 2.) ... Na tohle musíte být opravdu připravení. Takže rozmístěte se klidně i po celém domě/ bytě. Postup zůstává pořád stejný - ne že by se v tomoto případě někdy měnil :-) ...
Co když mi to PROSTĚ NEJDE?!
Nemá cenu se kvůli tomu trápit - někdo prostě má talent, někdo ne. Ale přesto to můžeš ještě zkusit, třeba si tak dlouho říkáš, že ti to prostě nejde, až tomu sama začneš věřit.
A když jsem SUPER EXPERT a tohle všechno už umím?
O. K. , mám pro tebe další výzvu! Vzdálenosti postupně prodlužuj. Tohle už ale bude lepší třeba jen ve dvou. Můj dosavadní rekord je skoro 10 km... :-)
NA CO SI DÁVAT POZOR?
Tak rozhodně ,,netelepatizuj" v jednom kuse. Mohla by tě pak dost bolet hlava. Fakt. Vlastní zkušenost. Potom - telepatii zkoušej s lidmi, před kterými nemáš nic moc co skrývat. Můžeš jim totiž nechtíc vyjevit své pocity.


Dávám to sem, proto že jsme to s kámoškou s koušeli ( že soni :D) a povedlo se nám to a ták bych chtěla abyste to třeba skusili aj vy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama