Lidé se mění, ale kořen zůstává.

TELEPATIE - Telepatický přenos myšlenek VĚTY

7. října 2009 v 10:13

Telepatický přenos myšlenek - věty

Minule jste se dozvěděli, jak se myšlenkami přenášejí obrazy. Tentokrát se naučíte odesílat a přijímat věty. ! POZOR !, rozhodně nedoporučuji zkoušet to, pokud ještě dokonale neumíte ty obrazy. Abyste věděli - ona ta schopnost ani nemusí být stoprocentní, ale aspoň základ byste umět měli. Až ji budete ovládat, pak teprve přistupte k tomuto. Dík.

Základ byste měli zkoušet ve stejných podmínkách, jako u 1. případu, tedy u přenášení obrazů. Takže kruhu se spojenými malíčky. Tohle vám vlastně pomáhá ,,naladit se na stejnou vlnu". Tady je ale ! PROBLÉM ! - a to ten, že se téměř nikdy nedokážete s ostatními odesilateli natolik sjednotit v rychlosti odesílání i v jiných věcech, proto se tohle moc často nedělá ve skupinách, ale ve dvojicích. Se svým ,parťákem´ si vyberte vhodné prostředí; někomu vyhovuje spíš přítmí, někomu jinému naopak denní světlo atd. , kde nebudete nikým a ničím rušeni. Role jsou jednoduché: odesilatel a přijímatel. Přijímatel se ze všech sil zklidní a soustředí se. Odesilatel si zvolí naprosto primitivní máloslovnou větu nebo zkrátka jen slovo (př. ,,Ahoj.") . A pozor, teď jsou 2 možnosti - nemohu s určitostí říct, která je správná, protože odpověď sama neznám, takže pokud možno vyzkoušejte obě dvě, která je lepší PRO VÁS.
1. MOŽNOST
Odesilatel: dodržuj pravidla stejná jako u těch obrazů - a to je opravdu důležité! Posílej jednotlivá písmena, pro větší účinnost si je ,,předkresluj před očima". Takže v naší situaci "A.... h.... o… j…", a tak pořád dokola - dokud o konci nerozhodne přijímatel.
Přijímatel: také dodržuj ona pravidla. Písmena, která ti odesilatel posílá, bys měl/a vidět, jakoby napsaná před očima (musíš jim opět dát tvar - stejně jako u obrazů), vzácně i slyšet.
2. MOŽNOST
Odesilatel: dodržuj pravidla stejná jako u těch obrazů… Posílej jednotlivá písmena, a v duchu si je i nahlas říkej.
Přijímatel: také dodržuj ona pravidla. Písmena, která ti odesilatel posílá, bys měl/a také spíš vidět, možná někdy i slyšet. Vlastně je tu rozdíl pouze u způsobu odesílání.
POVEDLO SE ;-) …
Máš štěstí, ne každému to vyjde! První se potrénuj a pak už je čas ke zdokonalování! Tzn. na vzdálenost jednoho rohu místnosti do druhého rohu místnosti, a následně (ale to už předbíhám) klidně na vzdálenosti větší a větší! Třeba překonáš i tisíce kilometrů!!! (Hele to už ale FAKT dost předbíhám…!) Přeju úspěch i nadále!
CO KDYŽ MI TO NEJDE?! (Aaaaarrrgh!!!)
Nevzdávej se a zkoušej to dál! Navíc tohle je mnohem složitější a náročnější než v předchozím díle! Skoro nikomu se tohle nepovede napoprvé......


Dávám to sem, proto že jsme to s kámoškou s koušeli ( že soni :D) a povedlo se nám to a ták bych chtěla abyste to třeba skusili aj vy!
<![CDATA[//><!]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama