Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Lucidní snění - Úvod

7. listopadu 2009 v 14:54


LD-mezinárodní skratka (lucid dreaming)

Lucidní snění je sen,ve kterém si uvědomíte že sníte. Normální sen je jako film a vy hrajete herce, ale tady si uvědomíte že to není skutečnost a můžete věci vytvářet a měnit vlastní vůli. V tomto světe i když je velmi reálý,můžete dělat jakékoliv věci které vás napadnou.Chcete létat,dobře leťte.Chcete dýchat pod vodou? Bez problémů. Omezení je jen ve vaší mysli. Co chcete se zde stane a to přesně tak, jak chcete či spíše jak si to dokážete představit. Můžete zde zemřít a vždy se nakonec probudíte doma v posteli.
Pověra, že když vás někdo ve snu zabije doopravdy zemřete je blbost. Osobně mě ve snu zavraždili a byla sem uplně ok :D Vím že hodně z vás už to určitě zažili,ale nemuseli vědět že tam můžete dělat cokoliv a další věci.
Nefunguje to jen jako zábava, ale může vás to zbavit nočních můr a různým strachům. Nočních můr tím že jí postavíte, protože v LD víte že to není skutečnost.
Dám příklad:Ve snu vám pronásleduje muž s motorovou pilou. Jděte za ním a smějte se a dělejte že se ho nebojíte. Nebo ho prostě nechte zmizet. Tady funguje tkz. otáčivá funkce, jak já tomu říkám a to je že se otočíte představíte si co bude na druhé straně, otočíte se zpět a tak to bude. Hlavně musíte věřit že to jde.
Jak říkám určitě mi řeknete: "Jo to já znám to jsem zažil."Ale věděli jste o těchle možnostech? Je to ůžasné a věřte že si to zamilujete. Experimentovat ve snech si každý zamiluje.
Lucidní snění by se dalo nejlépe připodobit k virtuální realitě, k jakémusi Matrixu - částečně iluzornímu světu, vytvářeném ovšem jen a jen naší myslí.


Lucidní snění je opravdu super...opravdu funguje létání, dýchání pod vodou, procházení zdí, proměna ve věci nebo zvířata, dokonce i v jiné lidi :o) Můžete mluvit i se zvířaty apod. I magie funguje :o) Zkrátka lucidní snění nemá chybu :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama