Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Zrychlování času - už v roce 2011

27. prosince 2009 v 17:19
Agartha.cz: Zrychlování času 6/2009
Zkopírováno z: Zdroj

Máte podobně jako mnoho dalších lidí pocit, že se zrychluje čas a vy toho méně a méně zvládáte za den, jako by jej někdo zkrátil o 5 hodin či o třetinu? Potvrzují to vědci i mayský kalendář...

V současnosti se objevuje několik vědeckých hypotéz, které potvrzují, že skutečně může docházet ke zrychlování času! Podle některých propočtů je čas 40x rychlejší než před 500 lety a brzy se dle dalších teorií přiblíží lidstvo k bodu nula, kdy zmizí čas úplně!

Calleman (z univerzity ve Stockholmu) v mayském kalendáři Tzolk´in rozeznává devět evolučních cyklů, které v souladu s mayskou terminologií označuje jako podsvětí. První vývojový cyklus "Buněčné podsvětí" začíná asi před 16,4 miliardami let v okamžiku Velkého třesku. Tehdy má vzniknout vesmír, galaxie, hvězdy, planety a probíhá vývoj chemických prvků i vyšších buněk. Druhý evoluční cyklus "Podsvětí savců" má mít počátek asi před 820 miliony let - vývoj prvních zvířat s vrcholem vyšších savců. Třetí cyklus "Rodové podsvětí" počíná před 41 miliony let díky evoluci primátů. Další "Podsvětí kmenové" před 2 miliony let má co dočinění s vývojem prvních předků lidí. Dnes má být lidstvo a planeta již v osmém cyklu z devíti, v "Galaktickém odsvětí" jež podle Callemana začíná 5.ledna 1999. Každá vývojová fáze má přitom probíhat dvacetkrát rychleji, než předchozí a trvat dvacetkrát kratší dobu. Tomu by odpovídal i skokový vývoj člověka. Dávným prapředkům člověka trvalo téměř 2 miliony let, než se naučili v průběhu etapy "Kmenového podsvětí" vyrábět a používat nástroje. Další zrychlující se vývoj civilizace překvapuje antropology dodnes. V cyklu "Národního podsvětí" se již skokem objevují vyvinuté civilizace na několika místech světa a následují další velké skoky ve vývoji lidské rasy.

Mnozí výzkumníci přirovnávají vývoj planety i lidstva na základě mayského kalendáře ke spirále, která se směrem ke středu neustále zkracuje a zrychluje. Objevy v oboru kvantové fyziky z posledních několika let ukazují, že čas nemusí být tak dobře známou, lineární a pevně stanovenou veličinou, jak jsme si mysleli. Objev kvantového času dokazuje, že čas dokonce nemusí plynout nutně směrem od minulosti k budoucnosti, ale údajně může být i obousměrný!

Callemanova hypotéza vzbuzuje několik dalších otázek. Lidstvo se nachází podle této teorie vývojových etap v předposlední vývojové etapě! Osmé "Galaktické podsvětí" má podle většiny propočtů trvat asi jen 12,8 roku. Zhruba na počátku února 2011 má přejít lidstvo s planetou do posledního, devátého cyklu "Vesmírného podsvětí", které má být opět dvacetkrát rychlejší a kratší, což odpovídá pouhým 260 dnům. Poté by mělo údajně dojít k dokončení vývoje lidské civilizace. Na rozdíl od většiny jiných teorií by však oním konečným datem nebyl často uváděný termín 21.12.2012 ale už 28. říjen 2011! Právě v tento den mají skončit všechny evoluční cykly, tzv. mayská podsvětí. Co přijde potom? Konec světa? Posun na další úroveň vývoje? Vzestup na novou úroveň vědomí? (Moje poznámka - třeba přijde úpadek, návrat do minulosti do doby kamenné, omezené myšlení a vědomí, cesta k počátku lidské rasy...)


I další výzkumníci postupně poukázali v poslední době na blížící se konec vývoje lidstva ve stále se zrychlujících cyklech, gradujících až v bod Nula, který je však podle nich totožný právě s koncem mayského kalendáře, tedy 21.12.2012.

Podle stále více badatelů se blížíme k bodu zásadní planetární i civilizační proměny. Mnoho z nich se shoduje, že dojem stále se zrychlujícího času je zřejmě jen jednou ze změn, jimiž má lidstvo a planeta v současnosti procházet. Se zásadními změnami bude souviset převrácení geomagnetických pólů planety, slábnutí magnetického pole Země, i zvyšování frekvence zemského kmitočtu - tzv. Schumannovy rezonance - frekvence, na níž pulzuje geomagnetické jádro planety a jež výrazně ovlivňuje biologické procesy živých tvorů a specifické frekvence mozkové činnosti. Schumannova frekvence se po celá staletí a snad tisíciletí držela na stejné hodnotě, okolo 8kHz, ale podle mnoha vědců se má od roku 1999 neustále zvyšovat. Dnes se prý pohybuje na úrovni shruba 13kHz a předpokládá se, že do roku 2012 stoupne až na hodnotu 21kHz. Zvyšování této frekvence může přímo souviset s dojmem či skutečností zrychlujícího se času a také s faktem, že Země "kmitá" stále rychleji. Čeká nás skutečně nějaká zásadní změna? Nacházíme se na prahu čtvrté dimenze? (Moje poznámka - nacházíme se na prahu zániku?)

Osudový den D - 21.prosince 2012 se stává pro mnoho lidí zaklínadlem. K tomuto datu směřuje nejen mayský kalendář, ale také několik dalších proroctví mnoha národů včetně indiánů kmene Hopi, Inků, Tibeťanů, Egypťanů atd. V souvislosti se zvyšováním vibrací se vědomí lidstva přelaďuje na vyšší frekvenci. Pozemský čas, jak jsme jej znali, přestává existovat a lidstvo i planeta se chystá na přechod do čtvrté dimenze, kde mají platit úplně jiné fyzikální zákony. Má to být svět, kde se stane realitou vše, nač pomyslíte, a kde je možné ovlivňovat hmotu pouhou myšlenkou. (V dnešní etapě to jde s různým zpožděním či několika jedincům...) Přichází prý věk pátého slunce, úplně nová vývojová etapa člověka i planety. (Moje poznámka - nová vývojové etapa? Kam se chcete vyvíjet?!)

Mnohé lidi možná napadnou úvahy typu "Co bych ještě chtěl, nebo měl stihnout, jestliže je to pravda a zanedlouho tento svět skončí?" Především je více než kdy předtím nutné otevřít svoji mysl i srdce k maximální vnímavosti, pochopení, přestávat tvrdošijně lpět na hmotných a pomíjivých věcech, více rozjímat a vyhledávat věci skutečnější, činnosti smysluplnější, neulpívat na tom, co možná pomine, ale pozorně vnímat aktuální dění, symboliku doby, různých úkazů a znaků a být otevřený přicházejícím informacím a učit se to vše selektovat. Nebude to jednoduchá doba, možná přímo v našem nejbližším okolí se dočkáme zavržení, možná přijdeme o nejbližší, budeme procházet extrémním obdobím různých zkoušek a nedostatků komfortu, na který jsme byli zvyklí a věcí, které byly samozřejmé, budeme se muset vrátit k dřívějším činnostem pěstování plodin a dalšího hospodaření kvůli holému přežití, ale pokud je to vše pravda, pak je třeba si uvědomit, že tento vývoj je vzestupný, tedy do "lepšího" (Moje poznámka - to "lepší" mi přijde poněkud horší, než co je teď...). Možná to bude znamenat opustit staré zvyklosti, iluze, masky, vzorce chování, naučené programy, protože tu začne fungovat mnohem zjevnější a průhlednější realita, kdy každá křivá myšlenka nebo iluze, špatný záměr, bude ihned zjevná s následky, ale bude to o větší opravdovosti, kdy se člověk nebude zdržovat v nejistotách a v klamu ,ale bude moci mnohem rychleji a reálněji tvořit úžasné věci v duchu Světla a Lásky. Mají se otevřít další čakry, mnohá další vědění a skutečnosti a tím pádem dosud nepoznané možnosti, které bohatě převýší chvíli utrpení, která snad nastane v našich myslích v důsledku fyzických ztrát dočasných majetků nebo různých iluzí pochybného základu. To už je ale na jiné články...

Moje P. S. - jo, o tom kmitání jádra jsem slyšela... Zrychluje se čas tak, jak ho známe... Zrychluje se náš život, protože nestíháme. Teď mě napadlo - to je kouzelné. Někdo má na všechno vždycky dost času a jiní by potřebovali, aby měl den 168 hodin, aby všechno stihli. Není to otázka myšlení a přístupu k věci? Ano, mě přijde, že se čas zrychluje, ale nepřijde mi, že bych nestíhala, že bych potřebovala o hoďku dvě delší den - naopak, mám MOC času! Nevím, co dělat - mám moc času, který ovšem rychle ubíhá...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co je dneska za den?

Pondělí 15.1% (37)
Úterý 13.5% (33)
Středa 15.5% (38)
Čtvrtek 13.1% (32)
Pátek 12.7% (31)
Sobota 17.1% (42)
Neděle 13.1% (32)

Komentáře

1 natuska0011 natuska0011 | Web | 27. prosince 2009 v 17:29 | Reagovat

jaaj..srry..nie sme SB..to ja som vtedy dala len zle meno..:D
ja sa mám fajn..teda docela v pohode..:D

zajimavy članok..takéto veci ma bavia...;)

2 Domka a Katka Domka a Katka | Web | 27. prosince 2009 v 17:29 | Reagovat

Tou ankletou skoušíš,kdy je největší návštěvnost?To je dobrýýýýýýýý!

3 Nikol ツ Nikol ツ | Web | 16. ledna 2010 v 18:06 | Reagovat

zajímavý článek.. opravdu mě zaujal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama