Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Mám snad mrtvici? Ne! Zážitek na celý život... myslím

12. ledna 2010 v 19:34 | Daja/Ayumu
Začalo to tak... Byla jsem na ICQ a psala jsem si s lidičkama. Jenže zanedlouho mi napsala NEJ Dara, celá vystrašená, že zničeho nic začalo rožínat světlo a ták.. Já jsem napsala Alex, ona dala rady(nebudu povídat je to nadlouho) Pak DAra udělala co jí bylo řečeno mno a zachvilu mi napsala, že je to divný, prej že svíčka zhasla a někdo jí řekla "V šak počkej já zase přídu"
A já mezitím rozesmála Daru a přivedla na jiné myšlenky, jen ty moje ne, začala jsem psát Aley, že co když to přejde ke mě. Tak že max. si mám připravit pentagram. A ták. Mno Jo a zničeho nic to začalo, prostě jakoby někdo zhasínal a rožínal na chodbě světlo, hnedka na to něco spadlo a pak zazvonil zvonek, ale kdo? Nikdo nebyl doma! A tak jsem psala oboum na icq, a Dara, říkala, že to samé se i jí stalo, i s tím zvonkem. Prostě já vydešená, že tohle až tak drastického se mi nikdy nestalo. Díky bohu za to, že tu byla Alex. Jenže ona mi poradila ať Nakreslím teda ten pentagram, dost velký, aby se tam vlezla do středu svíčka a zapálila ji, kolem posipala solí. (na sůl jsem zapoměla) A pak ve mě hrklo, co když ta svíčka zhasne? Rychle jsem napsala Alex tá mi napsala:
nic, coby?
když ji zhasneš sama, tak nic
když zhasne sama - dohoří, tak je to v pohodě
když zhasne a není průvan, tak jv okolí jsou duchové

Mno "ona" opravdu zhasla, jen ¨jsem se podívala, já takový strach. Řekla, že když ji duchové chtějí mět zhasnutou tak ať mají(nemám ji tedy zase zapalovat.)

A nakonec jsem se bála i šáhnout na ten pentagram. :D Alex ze mě nemohla. Mno a nakonec jsem papír vzala zmačkala a vyhodila. Papír se totiž nesmí roztrhat, mohli by s tama uniknout chycení duchové. Děkuji za chytrou Alex :D Bez ní bych už dostala infarkt. :D

Ach, asik jsem udělala i článek o duchách, co dělat, když se vám stane něco podobného...

Obrázek bych dala, ale už radši ne, nejsou to moc pěkné obrázky. Inač vám dám sem video, které jsem poslouchala na plný pecky abych nic neslyšela a byla v klidu, pomohlo to... :D I Daře to pomohlo... 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yami-chan Yami-chan | Web | 12. ledna 2010 v 19:38 | Reagovat

jak si to tak čtu, tak jsi z toho udělala srandu.. ale já z tebe opravdu nemohla xD... Tož jakože nesmíš zpanikařit no xD... A nevadí, že jsi na tu sůl zapomněla... ta totiž ty duchy popálí, ale to je všechno :)..

2 symbolicalka,SB symbolicalka,SB | Web | 13. ledna 2010 v 14:26 | Reagovat

já jsem se s duchy někoikrát setkala a pořád setkávám.Děda je školník na škole kam chodim a takže tam i bydlej(s baičkou :-D).Když tam třeba přespim(školu mám daleko) a jdu večer po škole a nikdo tam není tak tam jsou slyšet hlasy,nebo na záchodech je vidět bílá mlhovina nebo jsem jednou na školní zahradě vyfotila ducha!občas strašidelný...ale čeho se bojíš tak to přitahuješ

3 Daja/Ayumu Daja/Ayumu | E-mail | Web | 13. ledna 2010 v 16:30 | Reagovat

[2]:  jo ja vím, duchové to pocítí a chcou ti vlastě pomoct oni nevědí že se jich tolik bojí¨š,  ale když to prožíváš máš šílený strach a anjednou když je po tom máš obdiv v sobě že jsi něco tak fascinujícího potkala ;)

4 dara dara | 5. února 2010 v 12:48 | Reagovat

fakt super trosku blaznivi:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama