Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Sad New Year PF 2010

1. ledna 2010 v 13:09 | Daja
Myslela jsem si, že začátek nového roku bude Happy... Jen jsem se klamala :( Nic nebude :* RůžOvé :*

Jak začít.... mnO asik tak:

Byla jsem na SIlvestra doÖma celý den a hleděla do PC a na TV. Nic zvláštního. Pak jsem šla za Soňou/Miharu s mamkou k ním.
Udělaly jsme si s Miharu takovou malou diskOtéku. Dělaly jsme bOrdel a blbosti :D Tak různě....
Já jsem pila víno... Nebudem komentovat, viď Soni... :D Pak jsme si o půl noci připili :D Trošku dřív asik o čtvrt minuty dřiv.... Tak jsem šli ven se podívat na ohňostroj a taky na Řadové byla taková malá Show :D Překrásné. Šly jsme se projít, jenom o ulici dál na Tovačovskou a na to, že je to hlavní, vypadalo, že tam chcípl pes.

Já šla domů, jsme se orzdělily. Zvonila jsem, nikdo mi neotevíral. A tak jsem skusila jestli někde nenadnu klíč - schovanej. Byla jsem¨doma a PC se mi sekal - proto dávám článek až teď - tak jsem si zapla TV, dívala jsem se na MTV o pul 1hodině. Zesílila jsem to a tak jsem tancovala a zpívala, co jsem měla dělat.... Vypila jsem všechno víno co zbylo - ve sklinkách, samozřejmě dětské, protože můj tata měj jezdit taxíkem a moje mamka do práce, ale nešla. Pak zazvonil telefon ja ho zvedla a matka řekla, že jela pro Verču(ségru), že jí brečela do telefonu. Dál to komentovat nebudu.

Pak ráno jsem se probudila kolem pul 11h (šla jsem spat ve 3h ranO) a jsem až do teďka na PC... Psala jsem si s kamoškou, včera jsme se pohádaly a dneska jsem se nani naštvala. Nebudem kOmnetOvat, prtože je to na dlOuhO. :( Jsem s toho celá špatná, brečím, a nefím proč. Je mi vše jedno. NIkdo mě nemá rád (podle mého názoru) a všichni mě jenom ignorují, radši půjdou za někým jiným a když nemohou tak obejdou všechny a já jsem na posledním místě... (:D) :(

Že bych si prolila srdíčko? Asik ano.

Ale jedno jsem zapoměla, už nemám pro koho žít. :)

Proč říkat, že zítra bude líp, když se kdykoli ráno probudím je dnes? (Na tom něco bude) :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co je dneska za den?

Pondělí 15.1% (37)
Úterý 13.5% (33)
Středa 15.5% (38)
Čtvrtek 13.1% (32)
Pátek 12.7% (31)
Sobota 17.1% (42)
Neděle 13.1% (32)

Komentáře

1 Lucik526- YOur SBé, tk néasy woe :D Lucik526- YOur SBé, tk néasy woe :D | Web | 1. ledna 2010 v 15:12 | Reagovat

Jejej to tk neber :) já se s kámoškou tež před nedávnem pohádala dokonc ei s nej kámošem(na kterého jsem s euž vys*ala) a s tou kámoškou je to teď ok,..uvidíš, že se zas usmíříte:)

2 Miharu Miharu | Web | 1. ledna 2010 v 19:16 | Reagovat

zase příjde období, kdy nebudeš mít ani kousíček volnýho času - uvidíš ;)
PF 2010 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama