Lidé se mění, ale kořen zůstává.

Intuice nebo Anděl?

18. února 2010 v 14:40 | Daja
Inspirováné(povině všichni přečíst, teda ti kteří čtou tento článek): ^Tady^
 
 Pokračování:
Kdysi jsem tak šla s Darou po ulicích a něco mi říkalo ať se obrátím a jdu jinudy. Neposlechla jsem a tak to dopadlo, měla jsem ten hlas posloechnout. Od té doby jej poslouchám.

Lidé v dnešní době neposlouchají svou intuici/anděla, protože se narodili a žijí v civilizaci a tu používáme logiku, proto většina podléhá spíš logice a né intuici, která jím opravdu říká správně, i když si dotyčný říká:"To je nesmysl, proč tudy? Lehčí a logičtější to půjde tudmy." A podobně.

A jak jsem tedy začala poslouchat té intuici, vše se mi dařilo.

Táhlo mě to k němu celou dobu, jen jsem tama chtěla jít, zatrhla mi to Dara, prý že nechce, a vždy jsem jí říkala: "měla jsem pravdu." Taky to tak bylo, hledali jsme kamarády a tak né, no kdybysme tama šli určitě bysme je potkali, a tak mi konečně začala věřit, a šli jsme zase "tudyma" a opravdu jsme na n narazili, jasně zase nám bušilo srdce, ať nám málem nevyskočilo, a celý pohár štěstí a lásky (Daja se vám zamilovala, ale když oni mají snad kouzlo lásky, že nás přitahují). No.... Je toho moc, ale nechci se rozepiovat jen chci říct abyste poslouchali ten "hlas", který vám 'něco' říká a udělejte to. Dobrá rada, dejte na dobrou radu :D (Zas můj optimismus)


http://www.divotvornazahrada.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co je dneska za den?

Pondělí 15.1% (37)
Úterý 13.5% (33)
Středa 15.5% (38)
Čtvrtek 13.1% (32)
Pátek 12.7% (31)
Sobota 17.1% (42)
Neděle 13.1% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama